User Goals (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Current
be: Бягучы

en: Start
be: Пачатак

en: Display type
be: Тып паказу

en: Update preview
be: Абнавіць перапрагляд
