User Goals (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Update preview
bo: སྔོན་ལྟ་གསར་སྒྱུར
