User Goals (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Preview
cs: Náhled

en: Current
cs: Aktuální

en: Start
cs: Začátek

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Update preview
cs: Aktualizovat náhled
