User Goals (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Preview
da: Gennemse

en: Current
da: Aktuelle

en: Goal
da: Mål

en: Display type
da: Display-type

en: Update preview
da: Opdatér preview
