User Goals (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Start
el: Αρχή

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Update preview
el: Ενημέρωση προεπισκόπησης
