User Goals (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Message
et: Teade

en: Preview
et: Eelvaade

en: Current
et: Praegune

en: Start
et: Algus

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Update preview
et: Uuenda eelvaadet
