User Goals (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Start
fi: Alkaa

en: Goal
fi: Tavoite

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Update preview
fi: Päivitä esikatselu
