User Goals (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Current
gl: Actual

en: Start
gl: Comezo

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Update preview
gl: Vista previa da actualización
