User Goals (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Message
he: הודעה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Current
he: נוכחי

en: Start
he: התחלה

en: Goal
he: יעד

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Update preview
he: עידכון תצוגה מקדימה
