User Goals (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Message
hi: संदेश

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Current
hi: मौजूदा

en: Start
hi: शुरू

en: Goal
hi: लक्ष्य

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
