User Goals (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Preview
hu: Előnézet

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Start
hu: Kezdete

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Update preview
hu: Előnézet frissítése
