User Goals (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Message
id: Pesan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Current
id: Saat ini

en: Start
id: Mulai

en: Goal
id: Tujuan

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: Update preview
id: Perbarui contoh tampilan
