User Goals (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Current
lt: Dabartinis

en: Start
lt: Pradžia

en: Goal
lt: Tikslas

en: Display type
lt: Rodymo tipas
