User Goals (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Current
lv: Pašreiz

en: Start
lv: Sākt

en: Goal
lv: Mērķis

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Update preview
lv: Atjaunināt priekšskatījumu
