User Goals (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Preview
pl: Podgląd

en: Current
pl: Bieżący

en: Start
pl: Początek

en: Goal
pl: Cel

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Update preview
pl: Odśwież podgląd
