User Goals (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Current
pt: Atual

en: Start
pt: Iniciar

en: Goal
pt: Objetivo

en: Display type
pt: Mostrar tipo

en: Update preview
pt: Atualizar pré-visualização
