User Goals (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Current
sv: Nuvarande

en: Start
sv: Från

en: Goal
sv: Mål

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Update preview
sv: Uppdatera förhandsgranskning
