User Goals (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Current
tr: Şu anki

en: Start
tr: Başlangıç

en: Goal
tr: Hedef

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: Update preview
tr: Önizlemeyi güncelle
