User history (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: User management
am: ተጠቃሚ ማስተዳደሪያ
