User history (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Filters
ar: المرشحات

en: User management
ar: إدارة المستخدمين
