User history (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Settings
ast: Preferencies

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Filters
ast: Filtros

en: User management
ast: Xestión d'usuarios
