User history (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Settings
bs: Postavke

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Filters
bs: Filteri

en: User management
bs: Upravljanje korisnicima
