User history (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Filters
ca: Filtres

en: User management
ca: Gestió d'usuaris
