User history (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Settings
cs: Nastavení

en: User ID
cs: ID uživatele

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Filters
cs: Filtry

en: User management
cs: Uživatelé
