User history (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: User management
cy: Rheolaeth defnyddiwr
