User history (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Settings
da: Indstillinger

en: User ID
da: Bruger ID

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Filters
da: Filtre

en: User management
da: Brugerhåndtering
