User history (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Settings
de: Einstellungen

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: E-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: Filters
de: Filter

en: to
de: zu

en: User management
de: Benutzerverwaltung
