User history (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: User management
dz: ལག་ལེན་པའི་འཛིན་སྐྱོང་
