User history (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Filters
el: Φίλτρα

en: User management
el: Διαχείριση μελών
