User history (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Settings
eo: Agordoj

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Filters
eo: Filtroj

en: User management
eo: Administrado de uzantoj
