User history (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Settings
et: Seaded

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Filters
et: Filtrid

en: to
et: -

en: User management
et: Kasutajate haldus
