User history (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: User management
eu: Erabiltzaile kudeaketa
