User history (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Filters
fa: فیلترها

en: User management
fa: مدیریت کاربران
