User history (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Settings
fi: Asetukset

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Filters
fi: Suodattimet

en: User management
fi: Käyttäjien hallinta
