User history (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham

en: Filters
fil: Mga salaan

en: User management
fil: Pamamahala ng mga tagagamit
