User history (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Settings
fr: Paramètres

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Filters
fr: Filtres

en: to
fr: à

en: User management
fr: Gestion des utilisateurs

en: Modification time
fr: Date de modification
