User history (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Settings
he: הגדרות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Filters
he: מסננים

en: User management
he: ניהול חברי האתר
