User history (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Settings
hr: Postavke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Filters
hr: Prečistači

en: User management
hr: Upravljanje korisnicima
