User history (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Settings
hu: Beállítások

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Filters
hu: Szűrők

en: to
hu: ide

en: User management
hu: Felhasználókezelés
