User history (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: User management
hy: Օգտագործողների կառավարում
