User history (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Settings
id: Pengaturan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Filters
id: Filter

en: User management
id: Pengelolaan anggota
