User history (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: User management
ka: მომხმარებლების მართვა
