User history (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: User management
kk: Пайдаланушырады басқару
