User history (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Filters
km: តម្រង

en: User management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​អ្នក​ប្រើ
