User history (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: to
kn: ಗೆ
