User history (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: User management
ku: بەڕێوەبردنی بەکارهێنەران
