User history (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User ID
lt: Nario ID

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Filters
lt: Filtrai

en: User management
lt: Narių valdymas
