User history (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Filters
lv: Filtri

en: User management
lv: Lietotāju pārvaldība
