User history (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Settings
nl: Instellingen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: to
nl: naar

en: User management
nl: Gebruikersbeheer
