User history (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Settings
nn: Innstillingar

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Filters
nn: Filter

en: User management
nn: Brukaradministrering
